فرزندان بیکار خانواده های انصراف داده از یارانه را مشمول اخذ یارانه نقدی نمایید

دسته : سلامت و رفاه اجتماعی

نام فرد مسئول یا سازمان : جناب آقای دکتر نوبخت رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه/جناب آقای دکتر وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی

7 سال پیش عده ای از خانواده ها به توصیه دولت و با هدف كاهش بودجه ی یارانه ی نقدی در مسیرهدایت منابع و سرمایه ها به سمت تولید و جلوگیری از افزایش افسارگسیخته ی نرخ تورم، اقدام به انصراف از اخذ یارانه های خود نمودند. این در حالیست که دولت فرزندان این خانواده ها را نیز که قطعا در سالهای آینده به دلایلی چون ازداواج و ادامه تحصیل از خانواده های خود جدا می شدند و ممکن بود نیازمند یارانه باشند را نیز از گرفتن یارانه محروم نمود. با توجه به وضعیت دشوار اقتصادی کنونی برای بسیاری از خانواده ها و بیکاری فرزندان و دشواری در تامین معیشت آنها، ما امضاء کنندگان این مطالبه از جناب آقای دکتر نوبخت رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه و جناب آقای دکتر دژپسند وزیر محترم اقتصادی و دارایی می خواهیم تا با تدبیر خود فرزندان خانواده های مذکور را مشمول یارانه نقدی نمایند.

لیست امضا کنندگان

درباره دیده بان شفافیت و عدالت:

اینجا درگاه طرح مطالبات مردمی از مسئولان کشور وابسته به سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت است. اگر درخواستی از یکی از مسئولان جمهوری اسلامی ایران دارید از این بخش طرح و ارسال بفرمایید. این درگاه به شما امکان می دهد تا مطالبه خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و دیگران را با خود همراه کنید. سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت درخواستهای صريح و چارچوب شرع و انصاف و منطق را در کانال و سایت خود منتشر می کند و متعهد است هر هفته، درخواست دارای بیشترین امضا و همراهی در فضای مجازی را کتبا از مسئول مربوطه مطالبه و تحقق آن را پیگیری کند.

ارتباط با ما

آدرس
خیابان کریم خان زند، انتهای خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)، ابتدای خیابان شهید صارمی، بن بست کرمانشاهی، پلاک2، واحد2
تلفن
021-88937556
021-88941892
ایمیل
info@Hamdaad.ir